Doprava a platba

Způsob platby

Platba při převzetí zboží – Dobírka

Platba při doručení zboží kurýrní službou na fakturační nebo doručovací adresu uvedenou v objednávce. U dopravce DPD je možné dobírku uhradit platební kartou přímo řidiči při převzetí zásilky.

Platba převodem na účet

V případě platby převodem je nutné objednávku před expedicí uhradit. Platbu prosím odešlete na náš bankovní účet 115-38770297/0100, variabilním symbolem platby je číslo objednávky. Před odesláním platby prosím pečlivě zkontrolujte zadané údaje, předejdete komplikacím s vyřízením objednávky

Dodání zboží

Termín dodání se pohybuje v případě slunečních brýlí v rozmezí od 1 do 5 pracovních dnů. V případě objednávky dioptrických brýlí včetně čoček je doba dodání závislá na druhu montovaných čoček. Termín dodání se tak může pohybovat od 3 do 14 dnů při zakázkové výrobě čočky.

Způsob doručení

Zákazník má možnost zvolit si doručení prostřednictvím přepravce DPD nebo osobní odběr v naší provozovně Masarykova 18, Brno, PSČ 602 00 – vyzvednutí je možné až poté, co kupující bude informován na telefon – formou SMS nebo emailem. Zboží je obvykle doručeno den následující po dni expedice.

Poštovné a jiné poplatky

K uvedeným cenám již nepřipočítáváme další poštovné.

Při každém způsobu platby a doručení, které nabízíme, máte doručení zcela zdarma. Jiné poplatky ani balné neúčtujeme.